Bankowość internetowa

Logowanie

Kalendarz

Wtorek 25 Stycznia 2022
Pawła, Miłosza, Tatiany

Menu

Pasek nawigacji

Treść strony

Wakacje kredytowe
Wakacje kredytowe

33

Umożliwiamy zawieszenie rat kredytowych

W celu złagodzenia negatywnych skutków związanych z epidemią koronawirusa, Bank Spółdzielczy „Wspólna Praca” w Kutnie umożliwia klientom indywidualnym odłożenie o 3 miesiące terminu spłaty pełnych rat kapitałowo-odsetkowych kredytu, natomiast przedsiębiorcom oferuje zawieszenie rat kapitałowych maksymalnie do 30 września 2020 r.

Wniosek o prolongatę spłat kredytu dotyczy klientów, którzy nie posiadają należności przeterminowanych, a ich sytuacja finansowa uległa zmianie z uwagi na wystąpienie epidemii koronawirusa.

Klienci, którzy chcieliby skorzystać z odroczenia spłaty powinni przesłać uproszczony wniosek na skrzynkę mailową Banku: centrala@bskutno.sgb.pl. W przypadku braku takiej możliwości należy skontaktować się telefonicznie z Oddziałem.

Wniosek należy czytelnie podpisać przez wszystkich kredytobiorców, którzy widnieją w umowie kredytowej, oraz poręczycieli, jeżeli występują w umowie.

W polu Uwagi należy podać uzasadnienie wniosku o prolongatę kredytu.

Po otrzymaniu wniosku Bank skontaktuje się z Klientem i zdalnie przeprowadzi cały proces, łącznie z akceptacją warunków odroczenia i zawarciem porozumienia. Klient nie musi dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów, nie ponosi też żadnych dodatkowych opłat.

Wnioski do pobrania:

Dla Klienta Instytucjonalnego:

Wniosek klient instytucjonalny.doc

Wniosek klient instytucjonalny.pdf

Dla klienta Indywidualnego:

wniosek klient detaliczny (doc)

wniosek klient detaliczny (pdf)

Dane kontaktowe

Bank Spółdzielczy „Wspólna Praca” w Kutnie ul. Barlickiego 33, 99-300 Kutno
tel. 24 254 25 21 fax 24 254 06 51
Kod SWIFT: GBWCPLPP

Copyright

Copyright © Bank Spółdzielczy „Wspólna Praca” w Kutnie
powered by netster 2.5